Baby masáže

O masážích

Od září 2022 nabízíme možnost využití kurzů baby masáží pod vedením zdravotní sestřičky, lektorky jógy a instruktorky baby masáží Kateřiny Trvajové.

Baby masáže vám pomohou napojit se na vaše děťátko a dopřát mu něžné a láskyplné dotyky. Přinášejí uklidnění, relaxaci, lepší spánek, lepší psychomotorický vývoj, lepší zažívání, jsou prevencí i terapií kojeneckých kolik, pomohou zklidnit dráždivé děti, podporují lepší prokrvení.

Baby masáže jsou sice primárně určeny pro kojence, ale techniku, kterou se na lekci naučíte, jistě využijete i u starších dětí, u svých partnerů, rodičů či prarodičů. Dotek je v životě nesmírně důležitý a léčivý v kterémkoliv věku.

Jak lekce probíhá?

Kurz baby masáží se skládá ze 2-3 lekcí v délce 45 min. Ideální je, když jsou lekce v rozestupu 2 týdnů. První lekcí si můžete projít kdykoli po porodu (nebo i se staršími dětmi – skutečně lze aplikovat v kterémkoli věku), je možné domluvit se i pár týdnů před porodem, abyste mohli začít s miminkem pracovat hned po narození. Zda budete potřebovat 2 nebo 3 lekce, se domluvíte aktuálně dle vlastní potřeby s lektorkou.

Je možno se domluvit i s kamarádkou a kurz absolvovat ve dvou maminkách a dvou dětech dohromady za zvýhodněnou cenu.

Během lekce si budete masírovat své děťátko sami pod vedením instruktorky, která vám vše vysvětlí, ukáže na panence a zaučí vás pro domácí praxi. Vysvětlí a ukáže vám techniku, použití správných masážních i esenciálních olejů. Popovídáte si o tom, jak si doma nachystat prostředí pro masáž, a jak si masáží vytvoříte krásný laskavý rituál, který se stane součástí péče o děťátko. Součástí, kterou si bude užívat nejen miminko ale i vy.

S sebou potřebujete

  • podložku pod miminko
  • tenkou deku nebo látkovou plenku na přikrytí
  • pomůcky na přebalení miminka
  • zápisník a tužku
  • pohodlné oblečení pro sebe
  • případně podsedák nebo deku pro sebe na sednutí – lekce probíhá na zemi

Cena a rezervace

Cena jednotlivé lekce je 500 Kč, v případě dvou maminek najednou je cena 800 Kč. Platba pouze v hotovosti.

Určitě doporučujeme se informovat u své zdravotní pojišťovny, některé mají přímo na baby masáže příspěvek.

Rezervace na mailové adrese : babymasaze@email.cz

Doporučuji rezervaci s dostatečným předstihem.

Přeji vám krásné a laskavé chvíle se svým dítětem prožité díky baby masážím.